سفارش تبلیغ
صبا

http://facebook69.ParsiBlog.com
یه وبلاگ با همه نوع مطلب برای سرگرم شدن 
قالب وبلاگ
محبوب کن - فیس نما معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان

 بهرام رادان در اواخر تابستان در مصاحبه‌ای  اختصاصی با زندگی ایده‌آل گفت:« به نظر من تشکیل خانواده دادن، یکی از مهم‌ترین کارهاست. مثل این است که شما می‌خواهید بروید یک ساختمان بسازید، این ساختمان احتیاج به دانش و تجربه دارد، نیاز به پول و مهارت، زمین مناسب و فصل خاص دارد. این ساختمان اینجا اسم خانواده می‌گیرد. آجرهای آن از موجودات زنده تشکیل شده‌اند؛ بنابراین خیلی مسئولیت‌پذیری بالاتری لازم دارد. در مورد خودم می‌گویم روزی که چنین مسئولیتی را بپذیرم، باید به جایگاهی رسیده باشم که بتوانم یک زندگی سالم تشکیل دهم.» این مسئولیت سنگین(به قول رادان) در کنار حرفه‌ای چون بازیگری آن هم نه یک بازیگر معمولی بودن بلکه سوپراستار کشوری چون ایران،معادله‌ سختی را می‌سازد که برای رسیدن به جواب آن نمی‌توان راه ساده‌ای را طی کرد که خود این مردان جوان سوپراستار ایران یعنی بهداد، گلزار و رادان هنوز نتوانسته‌اند جواب این معادله را پیدا کنند. به هر صورت آسان که نیست؛ قرار است درباره مهم‌ترین مسئله زندگی خود تصمیم بگیرند. در این گزارش می‌خواهیم  براساس گفته‌های خود  این بازیگران مجهول‌های این معادله را پیدا کنیم.

معروف ترین سوپراستار های مجرد 


 مشغله‌ جایی برای فکر نمی‌گذارد


بهرام رادان می‌گوید:«هیچ وقت برایم پیش نیامده که گوشه‌ای از ذهنم را به ازدواج اختصاص دهم. منظورم این است که قطعا به عنوان یک مرد 33 ساله به ازدواج فکر می‌کنم اما هنوز موضوع آنقدر جدی نشده که بروم زیرساخت‌های زندگی‌ام را آماده کنم که بتوانم ازدواج کنم اما در نهایت همیشه طرفدار یک زندگی سالم خانوادگی بوده و هستم. امیدوارم ازدواج متفاوت و پرسروصدایی داشته باشم.» رادان درست می‌گوید آنقدر چنین سوپراستارهایی پرمشغله هستند که نمی‌توانند به این راحتی‌ها بخشی از ذهن‌شان را به ازدواج اختصاص دهند، معمولا نظم شخصی، چیزی است که در زندگی هنرمندها کم پیدا می‌شود؛ آنها نه ساعت کار ثابت دارند و نه ساعت فراغت معین. تمام برنامه زندگی‌‌شان موکول به این است که کدام کارگردان و برای چه فیلمی و در چه مکانی آنها را دعوت به همکاری کند. مثلا گاهی برای یک فیلم مجبور می‌شوند ما‌‌‌ه‌ها از خانه و زندگی دور باشند و در شهری دیگر به کار بپردازند که مسلما زندگی زناشویی با چنین افرادی چندان کار راحتی نخواهد بود. خود این چهره‌ها نیز با آگاهی به این موضوع کمتر فکر ازدواج به سرشان می‌زند و ترجیح می‌دهند تنها باشند تا دیگر نیاز نباشد برای نظم کاری‌شان به کسی جواب پس دهند. تا جایی که خیلی از آنها ترجیح می‌دهند که این روند زندگی فقط به دوش خودشان تنها باشد.

ازدواج قابل پیش‌بینی است!


بهرام رادان همچنین می‌گوید:« بعضی‌ها می‌گویند ازدواج پیش می‌آید و قابل پیش‌بینی نیست؛ به نظرم این عقیده کاملا ساده‌انگارانه است و کسانی که با این مثل ازدواج می‌کنند کار درستی انجام نمی‌دهند.» می‌توان گفت که در این روزگار هر جوان دارای تفکر، بینش و تحصیل‌کرده‌ای چنین اعتقادی دارد و این سوپراستارهای ما نیز از این ماجرا جدا نیستند، به هر صورت کسی که برایش مهم باشد که ازدواج موفقی داشته ‌باشد باید هنگام انتخاب همسر وسواس‌های زیادی به خرج دهد و گاهی همین وسواس‌های زیاد باعث می شود که سن ازدواج کمی بالا رود.

معروف ترین سوپراستار های مجرد


کدام عشق واقعی است؟


حامدبهداد در مصاحبه?ای با زندگی ایده?آل گفته بود:« عشق وجود خارجی ندارد ولی یک فهم درونی و ناخودآگاه از آن داری. عشق یعنی فنا. بخشش دائم و بی‌‌حد و حصر بدون اینکه طلبی از آن داشته باشی» وقتی چنین اعتقادی درباره عشق داشته‌باشید معلوم است که چقدر کار سخت می‌شود. به خصوص وقتی معروف هم باشید کار سخت‌تر هم می‌شود، زیرا کوچک و بزرگ دوستتان دارند و در جاهای مختلف مورد علاقه افراد متفاوت قرار می‌گیرید. در چنین شرایطی مشکل است تشخیص دهید چه کسی به خاطر خودتان شما را دوست دارد و چه کسی تنها شهرت شما را. جالب است بدانید حتی طرفدارانی هم هستند که گمان می‌کنند این عشق دو طرفه است؛ یعنی مثلا مدعی می‌شوند که بهرام رادان هم عاشق من است و حتی همه‌جا این موضوع را علنی می‌کنند. این افراد دارای نوعی بیماری روانی به نام «اروتمانیا» هستند و گاهی می‌توانند حسابی برای چهره‌های معروف دردسرساز شوند و حتی در زندگی خانوادگی آنها مشکلاتی اساسی به وجود می‌آورند.

 آیا هنرمندان ازدواج ناموفق دارند؟


بهرام رادان می‌گوید:«وقتی یک هنرپیشه معروف می‌شود ممکن است در 20 سالگی‌اش ازدواج کند همین‌طور ممکن است او تا 60 سالگی‌اش 4 تا 5 بار دیگر ازدواج ‌کند. ترجیح من این نیست که کارنامه‌ای پر از ازدواج‌های ناموفق داشته ‌باشم. ترجیح می‌دهم این بستر را طوری بچینم که براساس عقل من باشد نه احساسم.طوری برنامه‌ریزی کنم که ضریب خطایم به حداقل برسد» این گفته رادان حکایت از داستانی آشنا دارد، داستانی که نه در ایران بلکه در تمام دنیا هر روز اتفاق می‌افتد تا جایی که مجله معروف «سایکولوژی تودی» یکی از معتبرترین مجلات روانشناسی در گزارشی تمام دلایل ناموفق بودن ازدواج چهره‌های مشهور را بررسی کرده ‌است. نویسنده آن مطلب شهرت و وسوسه‌های ناشی از آن را  یکی از دلایل شکست و ضعف چنین ازدواج‌هایی می‌داند. البته روانشناسان دیگری هم هستند که می‌گویند موقعیت خاص سینمایی عامل اصلی ضعف چنین ازدواج‌هایی‌ است. که می?تواند به راحتی هر رابطه بلندمدتی را خراب کند. این موضوع را هم تجربه نشان داده و هم تحقیقات علمی می‌گوید که این امر چه مشکلات عمیقی را در رابطه به وجود می‌آورد. مشکلاتی چون عدم اعتماد، بازی‌های روانی، عدم صداقت، خودخواهی، پرخاشگری و... همین عامل می‌تواند شریک زندگی را برنجاند و یکدلی رابطه را از بین ببرد.

معروف ترین سوپراستار های مجرد


  سختی‌های پنهان همسر یک ستاره بودن


حامد بهداد می‌گوید:«به زندگی مشترک اعتقاد دارم. روش درستی است، چون طی سالیان جواب داده است. آن حالت درست الان با شرایط زندگی من هماهنگ نیست. این اعتقاد من است. بدیهی است که دوست دارم ازدواج کنم و بچه‌دار شوم اما الان شرایطم مناسب نیست. در هیچ کجا از این شهر، من هیچ کورسویی از دوست داشتن در یک حریف و همراه نمی‌بینم.» شاید بهداد درست بگوید چرا که افراد کمی وجود دارند که صبر زندگی با یک سوپراستار سینما را داشته‌ باشند، همسر چنین چهره‌های معروفی بودن مشکلات خاص خود را دارد؛ اینکه همسر فردی باشید که جوانان زیادی او را تحسین می‌کنند خیلی آسان نیست. نمی‌توان هم از آن چهره انتظار داشت که نسبت به طرفدارانش بی‌اعتنایی کند و همین مشکل را چندین برابر می‌?کند. از اینها گذشته، معمولا چنین سوپراستارهایی بیشتر اوقات مشغول کار هستند و در نتیجه از خانه و خانواده دورند و همین می‌تواند برای همسرانشان بسیار سخت و طاقت‌فرسا باشد. به همه این دلایل هر کسی نمی‌تواند آنقدر قوی باشد که از چنین دشواری‌هایی خم به ابرو نیاورد و احتمالا تا به حال این 3 هنرمند محبوب نتوانسته‌اند چنین شخصیتی را برای همسری پیدا کنند.


 

مردان معروف دیگری که ازدواج نکرده‌اند


Jake Gyllenhaal


معروف ترین سوپراستار های مجرد

گیلنهال 32 سال دارد و تا به حال در فیلم‌هایی چون زودیاک و کوهستان برکباک بازی کرده ‌است.


Bradley Cooper


معروف ترین سوپراستار های مجرد

برادلی کوپر 43ساله را بیشتر به دلیل فیلم هنگ اوور می‌شناسند؛ این مرد دوست‌داشتنی سینمای تجاری تا به حال زیر بار مسئولیت ازدواج نرفته‌ است.

Adrien Brody

معروف ترین سوپراستار های مجرد


آدریان برودی 40 ساله تا به حال تن به ازدواج نداده ‌است. این بازیگر مجارستانی حدود 10 سال قبل اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم «پیانیست» نصیب خود کرد.


 

رادیوسکوپى ستارگان سینماى ایران


وقتی که صحبت از شهرت به میان می‌آید همه چیز عوض می‌شود. از نوع لباس پوشیدن گرفته، تا سبک و سیاق زندگی و حتی تصمیم به ازدواج! نمی‌شود که ستاره باشی، پر آوازه و پر طرفدار باشی اما حاشیه‌ها تا خصوصی‌ترین اتفاق‌های زندگی‌ات راه نیابد؛ حالا این حاشیه‌ها رسیده به داستان ازدواج ستاره‌های پرطرفدار سینمای این روزها یعنی حامد بهداد، محمدرضا گلزار و بهرام رادان.شاید بخشی از این تصمیم فعلی آنها در تقویم نوشته شده باشد

معروف ترین سوپراستار های مجرد


حامد بهداد


متولد ماه آبان


6 آبان‌ماه سال 1352 به دنیا آمده، این یعنی چیزی نمانده در آستانه 40 سالگی قرار بگیرد. خوش‌آوازه است، بسیار پرشور و شوق و پرهیجان است و  از ستاره‌های پر طرفدار این روزهای سینمای ایران؛که هنوز ازدواج...«حامد بهداد» آبانی است. آبانی‌ها در تصمیمات‌شان بسیار پیگیر، مصر و بااراده هستند اما به همین مقدار هم حساسند. آنقدر حساس که به آسانی تحت تاثیر عواطف و احساسات درونی خودشان قرار می‌گیرند و خیلی راحت‌تر از آنکه فکرش را بکنید صدمه می‌خورند. خب به نظر شما همین برای پا پیش نگذاشتن در ازدواج کافی نیست؟! قبول کنید با چنین روحیاتی در گیر روابط عاطفی شدن اصلا  کار ساده‌‌ای نیست.  آقایان آبانی بیش از حد و اندازه‌های معمول دقیق، موشکاف و عیب‌جو  هستند حالا خودتان حساب کنید چه کسی به راحتی می‌تواند با این روحیات کنار بیاید؟! آقایان آبانی درست مثل همین حامد بهداد خودمان با وجود خشونت و تند و تیزی‌ای که در ظاهر رفتار‌شان دارند، در روابط عاطفی‌ بسیار احساساتی هستند و ازدواج برای آنها امری معنوی است.

محمدرضا گلزار


متولد ماه فروردین


ستاره، خوش‌چهره، خوش‌پوش، معروف و پر آوازه ،.... و مهم‌تر از همه اینها محمدرضا گلزار باشی اما در میانه 37 سالگی، هنوز به دنبال دلیل برای ازدواج؟! البته از فروردین‌ماهی‌ها انتظاری جز این هم نمی‌شود داشت. آنها تا زمانی که دلیل موجهی برای انجام کاری پیدا نکنند زیر بارش نمی‌روند. احتمالا آقای گلزار هم در میان همه مشغله‌های ستاره شدن هنوز دلیل موجهی برای ازدواج کردن پیدا نکرده که همچنان از آن سر باز می‌زند! تجربه نشان داده فروردین ماهی‌ها در پیشبرد کارها و موفقیت‌های‌شان  خیلی بیشتر از اندازه‌های معمول  متکی به خود  و کاملا خودمحور هستند. بنابراین دور از انتظار نیست که مثل جناب آقای گلزار  حاضر نباشند به این زودی‌ها برای موفقیت‌های‌شان شریک پیدا کنند. البته یک ماجرای دیگر هم هست و آن اینکه آقایان فروردین ماهی تمایل عجیبی دارند تا در هر جمعی افکار دیگران را متوجه خودشان کنند. به دنبال همین روحیه هم خواسته یا ناخواسته از ارتباط گرفتن با دیگران در زمینه?های کار و حتی فعالیت اقتصادی ممکن است برای خودشان یشرایط دشواری فراهم آورند. می‌سازند. خوشبختانه این ویژگی همیشگی نیست و به همین دلیل است که در میان فروردین‌ماهی‌ها آقایانی هم پیدا می‌شوند که زود به ازدواج تن در بدهند. اما وقتی دوران مجردی یک مرد فروردینی  به درازا می‌کشد شک نکنید که  مشکل از سخت‌پسند و وسواسی بودن او در روابط  عاطفی‌‌اش آب می‌خورد! در این میان پای یک نظریه دیگر هم درمیان است. فروردین ماهی‌ها اصولا  تحمل مخالفت و پذیرفتن شکست را ندارند از انتظار کشیدن هم بیزارند.


 بهرام رادان


متولد ماه اردیبهشت


همین اردیبهشتی که گذشت 33 ساله شد؛ اما هنوز در این زمینه تصمیم خاصی نگرفته است! «بهرام رادان» که  البته در مقایسه با ستاره‌های مجرد هم رده‌اش برای ازدواج هنوز خیلی دیر نکرده یکی دیگر از ستاره‌هایی است که مجرد بودنش را می‌توان به حساب خلق و خوی اردیبهشتی‌اش گذاشت. اردیبهشت‌ماهی‌ها عاشق آرامش، هستند، در انتخاب هر چیز دنبال بهترینش می‌گردند. وقتی خوب دقت کنید می‌بینید که همین روحیات، می‌تواند به خوبی سخت‌پسندی آنها در امر ازدواج را نیزتوجیه ‌کند! آقایان اردیبهشتی  مردانی با صلابت، اهل عمل و با اراده و قاطع هستند. این آقایان از چنان قدرت اراده‌ بالایی برخوردارند که نمی‌شود تحت هیچ شرایطی  آنها را برخلاف میلشان وادار به انجام دادن هیچ کاری کرد. ماجرا وقتی حادتر می‌شود که آنها در تمام تصمیمات کوچک و بزرگ زندگی‌‌شان با آرامش خاطر و بدون هرگونه شتاب‌زدگی پیش می‌روند، زیرا معتقدند همیشه باید با  انتخاب بهترین تصمیم، کمترین فاصله را داشته باشند. حق باشماست همه این روحیات قابل تحسینند اما خب طبیعی است وقتی پای ازدواج به میان بیاید همه این خلق و خو‌های قابل احترام زمینه را فراهم می‌کنند تا ستاره خوش‌پوش، خوش‌چهره و پرطرفدار این روزهای سینمای ما در سن 33 سالگی همچنان مجرد باقی بماند!


[ پنج شنبه 91/8/25 ] [ 8:6 صبح ] [ آیسان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

امکانات وب


بازدید امروز: 14
بازدید دیروز: 10
کل بازدیدها: 108281