سفارش تبلیغ
صبا

http://facebook69.ParsiBlog.com
یه وبلاگ با همه نوع مطلب برای سرگرم شدن 
قالب وبلاگ
محبوب کن - فیس نما دختری که سرش از تنش جدا شد اما زنده ماند ! ( عکس )

دختری که سرش از تنش جدا شد اما زنده ماند ! ( عکس )

 

سرش از تنش جدا شد جمجمه اش از ستون فقرات جدا شد جدا شدن جمجمه از ستون فقرات تصادف شدید یک دختر اتصال جمجمه اش با ستون فقرات قطع شده بود %

جام جم آنلاین : این ماجرا را می توان یک معجزه نامید. راشل بیلی که اتصال جمجمه اش با ستون فقرات قطع شده بود نه تنها زنده ماند بلکه از فلج حتمی نیز نجات یافت.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاین به نقل از جپیک ، راشل بیلی زن جوان 23 ساله آمریکایی در سپتامبر سال 2011 قربانی یک تصادف شدید رانندگی در شهر فوئنیکس ایالت آریزونا شد.

شدت تصادف به اندازه ای بود که جمجمه اش از ستون فقرات جدا شد. اما به لطف ماموران امداد که فورا به کمک او شتافتند امروز نه تنها زنده مانده است بلکه از فلج شدن نیز نجات یافته است.

پس از حادثه زن جوان مدت یک ماه در بخش فوریت های بیمارستان بستری بوده و از خاطرات هفته قبل و بعد از تصادف هیچ چیزی را به یاد نمی آورد. مدتها طول کشید تا وی توانست دوباره حرف زده و راه برود.

یک عصب شناس می گوید: هیچ چیز غیر ممکن نیست. به رغم جدا شدن درونی جمجمه از ستون فقرات اعصاب نخاعی زن جوان قطع نشده بودند. با عمل جراحی  و تلاش پزشکان اندک اندک جمجمه و ستون فقرات دوباره به هم جوش خورده و ارگانیسم زن جوان دوباره فعالیت عادی اش را از سر گرفت.

وی می افزاید: البته تمایل شدید راشل برای زندگی و اراده اش در بهبودی و زنده ماندن او تاثیر بسیار زیادی داشت.

روز دوشنبه گذشته راشل در برنامه تلویزیون محلی ” 3TV” با امدادگرانی که با حضور به موقع جانشان را از مرگ حتمی نجات داده بودند ملاقات و از آنها تشکر کرد


[ جمعه 91/8/5 ] [ 2:13 عصر ] [ آیسان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

امکانات وب


بازدید امروز: 15
بازدید دیروز: 18
کل بازدیدها: 107848